Топ


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова пристінна тумба FINE від Aquarius має габаритні розміри 60х84х44 см (Ш х В х Г), й обладнується 2 полицями й 1-ї двостулковими дверцятами з внутрішнім простором для зберігання різної побутової хімії та госпдрібниць. Модель постачається разом із раковиною з кераміки Артек 60 завширшки 60 см. Раковина має отвір для монтажу змішувача та переливний отвір. Модель постачається без змішувача, з ніжками.
Габаритні розміри:
600х840х440 мм (ШхВхГ)
600х860х460 мм (ШхВхГ) з умивальником Артек 60
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній, лівосторонній |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Aquarius |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 12 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромована сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 60 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 5 390 ₴
- Під замовлення
- Код: 13490
Відправка з 09 червня 2026Тумба AQUARIUS Fine 60 см Графіт/Білий на ніжках з умивальником Артеко 60
5 390 ₴
- +380 (66) 694-72-21
- +380 (66) 912-48-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

