
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| КОМО - тумба навісна 80 см з ящиком плавного типу закривання, з направляючими прихованого монтажу, виробництва Hafele -Matrix Австрія).Тумба має два регульованих навіса ,типу CAMAR з широким діапозоном регулювань.Корпус - двосторонній ламінований МДФ16 мм виробництва Kronospan (Польща).Фасади -2-х сторонне ламиноване МДФ 16 мм виробництва Kronospan (Польща).Ящик -ламіноване ДСП 16 мм .Фарбування у три шари фарби Sherwin-williams.Кромка ПУР клеєм для підвищеної вологостійкості.Фрезування на ЧПУ скосів на фасадах, фрезування ручки-зачіп. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Виробник | Акваріус |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ, МДФ фарбований |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 798 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Висота | 560 мм |
- Ціна: 11 590 ₴
- Під замовлення
- Код: 70942888
Відправка з 09 червня 2026Акваріус Тумба КОМО 80 см з поличкою FUME Mat +ум.Веро Фум 80 см
11 590 ₴
- +380 (66) 694-72-21
- +380 (66) 912-48-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

