

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| APOLLO - тумба навісна 100 см з ящиками плавного типу закривання, з направляючими прихованого монтажу, виробництва Hafele -Matrix Австрія).Тумба має два регульованих навіса ,типу CAMAR з широким діапозоном регулювань.Корпус - двосторонній ламінований ДСП 16 мм виробництва Kronospan (Польща).Фасади -МДФ 19 мм виробництва Kronospan (Польща).Фарбування у три шари фарби Sherwin-williams.Кромка ПУР клеєм для підвищеної вологостійкості..Спец Фрезуванняя фасадів, фрезування ручки-зачіп. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Основний колір | Кремовий |
| Виробник | Акваріус |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажа | Підвісний |
| Комплектація | Тумба |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Комплектація раковиною | Да |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 983 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 585 мм |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 0 шт. |
| Навісна полиця | 0 шт. |
| Пенал | 0 шт. |
| Стеллаж | 0 шт. |
| Тумба під раковину | 1 шт. |
| Стільниця під раковину | 0 шт. |
| Шафа нижня | 0 шт. |
| Шафа верхня | 0 шт. |
| Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) | 0 шт. |
| Габаритні розміри тумби під раковину | |
| Ширина тумби | 983 мм |
| Глибина тумби | 585 мм |
| Висота тумби | 450 мм |
- Ціна: 16 510 ₴
- Під замовлення
- Код: 70946071
Відправка з 09 червня 2026Акваріус Тумба Apollo 100 см Fume Mat навісна з ум Lux Fume Mat 100 см
16 510 ₴
- +380 (66) 694-72-21
- +380 (66) 912-48-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

